2023.01.27, péntek
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Meghívó a megvalósult beruházások átadására

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2013. június 05 - 15:30
Meghívó a megvalósult beruházások átadására

Tisztelettel hívjuk a település minden lakosát a felsőnyáregyházi Jókai úti járda és az alsónyáregyházi Napsugár Óvoda előtti parkoló átadási ünnepségére, melyet 2013. június 5-én tartunk. A járda átadására 15.30-tól, a parkoló átadására pedig 16.30-tól kerül sor. Meghívott vendégünk dr. Szűcs Lajos Országgyűlési képviselő, a Pest Megyei Közgyűlés Elnöke. Az óvoda dolgozói a jelenlévőket szendvicsekkel és süteményekkel látják vendégül. Szeretettel várunk mindenkit!

CsatolmányMéret
PDF icon Meghívó plakát186.66 KB