2024.02.28, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Igazgatási szünet a Polgármesteri Hivatalban

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat

Értesítjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal 2020. évi munkarendjében 2020. augusztus 17-28. napokra igazgatási szünetet rendelt el. 

Ezen időszakban a halaszthatatlan intézkedést igénylő ügyekben (halálozás, balesetveszély), a 29/690-182 telefonszámon lehet üzenetet hagyni, ezt naponta ellenőrizzük és ennek alapján a szükséges intézkedéseket megtesszük. Az igazgatási szünet utáni első munkanap, a jelenleg hatályos  – személyes ügyfélfogadás kizárólag időpontfoglalással – munkarend szerint: 2020. augusztus 31. hétfő 9.00 órától.

 

Nyáregyháza, 2020. augusztus 12.

 

                                                                                       Zinger Miklós s.k.

                                                                                                jegyző