2024.06.14, péntek
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Védőnői tanácsadásról tájékoztatás

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
védőnő

Nyáregyháza Nagyközség Védőnői Szolgálatának tanácsadási rendje 2018.12.01-től a következő:

Védőnő: Lajáné Kuris Loretta

Tel: 06-29-490-787; 06-30-512-2065

Időpontkérés: munkanapokon reggel 8-9 óra között.

 

Csecsemő, kisded, kisgyermek tanácsadás:

Szerda: 8-11-ig (Alsó-Nyáregyháza, Nyáry P. u. 39)

Időpont egyeztetés szükséges!

 

Várandós tanácsadás:

Csütörtök: 10-12-ig (Alsó-Nyáregyháza, Nyáry P. u. 39)

Időpont egyeztetés szükséges!

 

Rendelkezésre állási idő: munkanapokon 8-16-ig.

 

Hétvégén és hétköznapokon 16 óra után egészségügyi problémáikkal a pilisi orvosi ügyeletet tudják keresni (Pilis, Szent István park 1., 06-29-496-011).

 

Méhnyakszűrés: kedd, 14-16-ig kizárólag előzetes bejelentkezés alapján!

Iskolegészségügyi ellátás: szükség szerint a Nyáry Pál Általános Iskolában és a védőnői tanácsadóban.

 

Azért, hogy minél kevesebb időt kelljen várniuk a tanácsadásokon 2019 januárjától pontosabban igyekszem kezelni az időpontokat. Kérek mindenkit, hogy mielőtt jönne tanácsadásra, jelentkezzen be a 06-30-512-2065-ös számon hétköznap 8-9 óra között. Aki ezt megteszi és lesz időpontja, azt igyekszem időben behívni (5-10 perces csúszás előfordulhat), aki időpont nélkül jön, azt az időponttal rendelkezők után tudom csak fogadni. Természetesen, akinek én adok családlátogatás alkalmával időpontot, annak nem kell külön telefonálni. Kérem továbbá, hogy aki nem tud jönni a megbeszélt időpontban, az legalább egy nappal előtte jelezze felém telefonon, hogy be tudjak hívni helyette mást. Bízom benne, hogy így sokkal dinamikusabban fog zajlani a tanácsadás.

 

Köszönettel: Lajáné Kuris Loretta, védőnő