2023.01.27, péntek
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Meghívó március 15-i ünnepségre

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2022. március 15 - 10:00
Meghívó március 15-i ünnepségre

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata tisztelettel meghívja lakosait az 1848/49-es forradalom és szabadságharc emlékére 2022. március 15-én 10 órakor a Kovács István Művelődési Házban tartandó ünnepségre.

Ünnepi beszédet mond: Mészáros Sándor polgármester.

Közreműködik a Nyáry Pál Általános Iskola Irodalmi Színpada – Bernula Istvánné rendezésében –, Tilingerné Gerlei Ilona (Nyáry Pál Nyugdíjas Klub), a Nyáry Pál Általános Iskola Néptánccsoportja Mezei-Tubák Anna vezetésével, valamint Mezei Balázs, a Duna Néptáncegyüttes szólistája.

Az ünnepség koszorúzással zárul Nyáry Pál és Schodelné Klein Rozália mellszobránál az általános iskola előtt.