2024.02.28, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Közmeghallgatás és rész-falugyűlés Nyáregyházán!

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete 2022. november 7-én (hétfőn) 18.00 órától közmeghallgatást tart a Polgármesteri Hivatal tanácskozó termében

Továbbá értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete 2022. november 9-én (szerdán) 18.00 órától rész-falugyűlést tart Felsőnyáregyházán, a Jókai úti tagóvodában

A közmeghallgatás és a rész-falugyűlés témái:

  • beszámoló az elmúlt évben végzett munkáról
  • tájékoztató a következő időszak fejlesztési elképzeléseiről
  • lakossági kérdések, észrevételek

A közmeghallgatásra és a rész-falugyűlésre minden érdeklődőt tisztelettel meghívunk!