2021.07.24, szombat
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Idén is elmarad a Nyáregyháza Fesztivál

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Elmarad a Nyáregyháza Fesztivál

Kedves Érdeklődők!

Településünk népszerű rendezvénye, a sokak által várt Nyáregyháza Fesztivál a járványügyi helyzetben szükségszerűen meghozott korlátozó intézkedések miatt sajnos ebben az évben sem kerül megrendezésre.

Bízunk abban, hogy a rendezvényt kedvelő látogatóink megértik döntésünket és hozzánk hasonlóan arra készülnek, hogy 2022-ben ismét felejthetetlen fesztiválélményekkel gazdagodjanak a fájdalmasan hosszú, 2 évnyi szünet után.

A 10. Nyáregyháza Fesztivál tehát egy újabb évet várat magára, de a szervezők az előkészítő munkát még ebben az évben elkezdik, hogy a korábbi rendezvényekhez méltó, változatos és színvonalas programokon vehessenek részt a fesztiválozók 2022 szeptemberében!

Köszönjük megértésüket.