2020.04.03, péntek
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Gallyazási munkálatokról értesítés

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
gallyazás

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy Nyáregyháza település területén a DÉMÁSZ Hálózati Elosztó Kft. megbízásából a SALI-DARU Kft. munkatársai, mint szerződött gallyazó partner a nagy-, közép-, és kisfeszültségű szabadvezetéki hálózatok nyomvonalai mentén gallyazási munkálatokat végeznek, mely során a hálózatok biztonsági övezetébe nőtt fa vagy egyéb növényzet eltávolításra kerül. 

A munkavégzés várható kezdési időpontja: 2017. november 9. 

A gallazást a villamos művek, valamint a termelői, magán- és közvetlen vezetékek biztonsági övezetéről szóló, 2/2013. (I.22.) NGM rendelet szabályozza. 

A levágott ágak, gallyak a települések belterületéről 5 munkanapon belül elszállításra kerülnek, a külterületeken a munkavégzés helyszínén maradnak.