2020.10.21, szerda

hogy Nyáregyháza nagyközségben

2020. október 2-től október 7-ig

TÜDŐSZŰRÉST TARTUNK!

A vizsgálat ideje naponta:

október 2. péntek:       8.00 – 18.00

október 5. hétfő:         8.00 – 18.00

október 6. kedd:         8.00 – 18.00

október 7. szerda:       8.00 – 18.00

A tüdőszűrés helye:

Idősek Napköziotthona

Nyáregyháza, Ady Endre út 1/A.

A TÜDŐSZŰRÉS A FELNŐTT LAKOSSÁG SZÁMÁRA AJÁNLOTT VIZSGÁLAT!

A szűrővizsgálat 40 év feletti lakosoknak évente egy alkalommal továbbra is ingyenes. 40 éves kor alatt, illetve munkahelyi alkalmassági vizsgálathoz a vizsgálat díja 1700 Ft, mely az OEP által országosan elrendelt összeg. A befizetés a szűrőállomáson kapható csekken történik. A 14-18 év közötti gyermekek szűrése ingyenes, de beutaló, és szülői beleegyező nyilatkozat szükséges. A törvény által kötelezettek, illetve a 18 évnél idősebb tanulóknál, akiknek az oktatási törvény ezt előírja, a vizsgálat természetesen ingyenes.

Panasz nélkül is lehet beteg.

A vizsgálat alkalmas a TBC illetve sok más tüdőbetegség időben történő felismerésére!

Kérjük a vizsgálatra hozza magával személyi igazolványát, TB kártyáját, illetve ha van az előző évi tüdőszűrő igazolást!

A jelenleg érvényben lévő közegészségügyi helyzetre tekintettel kérjük, hogy várakozás alkalmával a kötelező 1,5 méteres távolságot betartani szíveskedjenek, valamint a helyiségbe lépéskor az arcmaszk használata kötelező!

péntek, 2020, október 9 - 09:05