2020.08.06, csütörtök
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Tájékoztató a koronavírus járványos terjedésének megelőzése érdekében

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Koronavírus

A Kormány a koronavírus tömeges elterjedésének megelőzése érdekében veszélyhelyzetet hirdetett, a nyáregyházi képviselő-testület pedig további, településszintű intézkedések bevezetéséről döntött.
A rendkívüli jogrend elrendelésével számos intézkedés lépett életbe, melyek betartása mindenki számára kötelező!
Önkormányzatunk továbbra is az Operatív Törzs, valamint a Kormány által megfogalmazott irányelveket követi a koronavírus elleni védekezéssel kapcsolatban, és minden szervezettől, intézménytől, közösségtől, valamint magánszemélytől ugyanezt kéri.
Kulcsfontosságú, hogy a vírus terjedését minden eszközzel lassítsuk, ezért kérjük a Lakosságot, hogy az Operatív Törzs ajánlásait, előírásait maradéktalanul tartsa be, valamint kiemelten figyeljen a szokásos higiéniás szabályok betartására.
Kérjük, hogy a mellékelt tájékoztatókat szíveskedjenek minél több helyen megosztani, és az abban foglaltakat saját maguk, családtagjaik, embertársaik érdekében maradéktalanul betartani, valamint erre figyelmeztetni a környezetükben élőket!
Tegyünk meg mindent biztonságunk, egészségünk és a környezetünkben elők védelme érdekében!

Részletesebb információkért keresse fel a koronavirus.gov.hu weboldalt!