2019.11.18, hétfő

Önkormányzat

Kisbuszjárat a tüdőszűrésre

Értesítjük Tisztelt Lakosainkat, hogy a tüdőszűrésre ingyenes buszjárat indul 2019. december 9-én (hétfőn)! Indulási időpontok: 10.00 óra, 15.00 óra és 17.00 óra. Az önkormányzati kisbusz a károlyitelepi buszfordulótól, a szentimretelepi buszfordulót érintve, a művelődési házig közlekedik. 12.00 órakor és délután folyamatosan visszaindul Felsőnyáregyházára.  A buszjárat igény szerint többször fordulhat!

Alakuló testületi ülést tartunk

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete soron következő, nyilvános alakuló ülését 2019.október 30. napján (szerdán) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme.

2019. évi önkormányzati választások eredménye

címer

A 2019. évi önkormányzati választások eredménye:

Polgármester: Mészáros Sándor

Képviselők: Albert Ottó, Epres Pál, Fábián Tibor, Kiss Tamás, Maszel László, Ország Mihály András

A Helyi Választási Bizottság eredményt megállapító határozatai a csatolmányokban megtekinthetők!

Bursa Hungarica Önkormányzati Ösztöndíjprogram!

Bursa Hungarica

Nyáregyháza Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériumával együttműködve, az 51/2007. (III. 26.) Kormányrendelet alapján ezennel kiírja a 2020. évre a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatot felsőoktatási hallgatók számára a 2019/2020. tanév második és a 2020/2021. tanév első félévére vonatkozóan („A” típusú pályázati kiírás), továbbá

Nyáregyháza Önkormányzata az Emberi Erőforrások Minisztériumával együttműködve, az 51/2007. (III. 26.) Kormányrendelet alapján ezennel kiírja a 2020. évre a Bursa Hungarica Felsőoktatási Önkormányzati Ösztöndíjpályázatot felsőoktatási tanulmányokat kezdeni kívánó fiatalok számára („B” típusú pályázati kiírás).

Pilisi piac járat új menetrendje

Az önkormányzati kisbusszal a pilisi piacra végzett szolgáltatás minden csütörtöki napon vehető ingyenesen igénybe, mely a „téli” időszakban (október 1. és március 31. között) 8.00 órakor indul az alábbi útvonalon: Károlyitelep buszforduló- Jókai út elágazás-Tófenék- Szentimretelep buszforduló-Fradi söröző-Diófasor út buszforduló-Nyáry Pál út-Mátyás király út-Dózsa György út –Pilis piac. A kisbusz az érintett útszakasz buszmegállóiban igény szerint áll meg, visszafelé ugyan ezen az útvonalon közlekedik.

Kihelyezett testületi ülés és rész-falugyűlés

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete 2019. szeptember 24-én, kedden 17.00 órától kihelyezett testületi ülést, majd azt követően rész-falugyűlést tart Felsőnyáregyházán, a Jókai úti tagóvodában.

Közmeghallgatást tartunk

Értesítjük Tisztelt Lakosainkat, hogy Nyyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete 2019. szeptember 23-án (hétfőn) 18.00 órától közmeghallgatást tart a Kovács István Művelődési Házban.

Testületi ülést tartunk

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete rendkívüli, nyilvános ülését 2019. augusztus 6. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme

Álláshirdetés!

A Nyárfa Településüzemeltetési és Szolgáltató Kft. pályázatot hirdet karbantartói munkakör betöltésére. A munkakörbe tartozó lényeges feladatok: Községgazdálkodási, településüzemeltetési feladatok ellátása; - az önkormányzat tulajdonában lévő intézményekben jelentkező karbantartási feladatok ellátása, javítási, hibaelhárítási feladatok elvégzése; ingatlanok, parkok, játszóterek, utak, utcák karbantartási, köztisztasági feladatainak végzése.

Subscribe to RSS - Önkormányzat