2020.05.28, csütörtök
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Közmeghallgatás és rész-falugyűlések

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2015. november 02 - 18:00

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Képviselő-testület 2015. november 2-án (hétfőn) 18.00 órától közmeghallgatást tart a Kovács István Művelődési Házban. November 3-án Felsőnyáregyházán az óvodában, november 4-én pedig Szentimretelepen a Fradi sörözőben lesz rész-falugyűlés, szintén 18.00 órakor.

A közmeghallgatás határozatképes testületi ülés, amelyen az állampolgárok, valamint az önkormányzat illetékességi területén működő társadalmi és egyéb szervezetek tagjai közvetlenül a képviselőknek tehetik fel kérdéseiket, mondhatják el javaslataikat.

Minden érdeklődőt tisztelettel várunk!