2020.11.23, hétfő
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Szennyvíz-beruházás záróesemény

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Esemény dátuma: 
2015. november 20 - 10:00
Széchenyi 2020

Befejeződött a Dánszentmiklós–Nyáregyháza szennyvízelvezetés, szennyvíztisztítás II. ütem beruházás, melynek eredményeként a két településen termelődő szennyvíz elvezetése és tisztítása a mai kor követelményeinek megfelelően történik. Az 1,4 milliárd forintos – hálózatépítést és tisztítótelep fejlesztést is magába foglaló – fejlesztés eredményeként több, mint kétszeresére nőtt a szennyvízbekötéssel rendelkező ingatlanok száma. Tisztelettel hívunk mindenkit a beruházás záró rendezvényére, amely 2015. november 20-án 10 órakor kezdődik Nyáregyházán, a Kovács István Művelődési Házban. (2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál út 32.)
Köszöntőt mond Pogácsás Tibor országgyűlési képviselő, a Belügyminisztérium Önkormányzati Államtitkára. A beruházást értékeli Mészáros Sándor és Sipeki Zsolt polgármester. Az eseményen részt vesz dr. Szűcs Lajos és Földi László parlamenti képviselő és Szerenka Tibor a Pest megyei közgyűlés alelnöke.