2020.10.21, szerda
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Albert Ádám Nyáregyháza első NB I-es focistája

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Albert Ádám NB I-es labdarúgó

Nyáregyháza szülötte, Albert Ádám három évre szerződött az Eger FC csapatához. A váciaktól szerződtetett, védekező középpályás nyáregyházi labdarúgó nem csupán jelenleg divatos „sörényével" hívta fel magára a figyelmet, hanem munkabírásával és a játék iránti alázatával is. Fiatal korából adódóan bőven szüksége van még tapasztalatra, ám képességek terén kimondottan jól áll.

A fiatal futballista pályafutását Nyáregyházán a serdülő csapatban kezdte, majd megjárta Újlengyelt, Hernádot és Veresegyházát is. A középiskolai tanulmányait elkezdve került Vácra. Itt végig járta a ranglétrát, majd 18 évesen megkapta első felnőtt szerződését. 3 év NB II után figyeltek fel rá, így került Egerbe.