2020.04.07, kedd

Munkatársat keresünk

A Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal munkatársat keres adóügyi ügyintézői munkakör betöltésére.

Ellátandó főbb feladatok

• A helyi adóhatósághoz tartozó adóügyi ügyintézés (iparűzési adó, gépjármű adó, kommunális adó), adóbejhatás, adók módjára történő behajtások, adó- és értékbizonyítvány kiállítása, lakbérek kezelése, behajtása.

A közszolgálati jogviszony időtartama:

• határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

• napi 8 óra, teljes munkaidő

Feltételek:

• magyar állampolgárság,
  • büntetlen előélet,
  • középfokú végzettség,
  • pénzügyi szakirányú képesítés a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet szerint, vagy annak megszerzésének vállalása a közszolgálati jogviszony kezdetétől számított 2 éven belül.

A pályázat elbírálásakor előnyt jelent:

• önkormányzati pénzügyi, gazdálkodási igazgatásban szerzett legalább 1-3 év gyakorlat.
  • ASP gazdálkodási rendszer és a MÁK programok felhasználói ismerete és gyakorlata.
  • MS Word és Excel programok készségszintű ismerete (pl. táblázatok kezelése, körlevelek, összegzések, szűrések, kimutatások készítése).

Jelentkezni Nyáregyháza jegyzőjénél 2020. január 27. napján 16.00 óráig lehet. A munkakörrel kapcsolatos részletes felvilágosítás a 29-690-187 telefonszámon kérhető.

A pályázatok benyújtásának módja:

• Személyesen, vagy postai úton, a pályázatnak a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal címére történő megküldésével (2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál út 35.). A postán megküldött pályázatnak a pályázati határidőig meg kell érkeznie. Kérjük a borítékon feltüntetni az adóügyi ügyintézői pályázat megnevezést.

A jelentkezéshez csatolni kell:

• önéletrajzot a 45/2012.(III.20.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete szerint,
  • motivációs levelet,
  • iskolai végzettséget tanúsító okiratok másolatát,
  • három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, vagy megkérésének igazolását,
  • a 29/2012. (III. 7.) Korm. rendelet szerinti végzettség és szakképzettség megszerzésének vállalásáról szóló nyilatkozatot,
  • nyilatkozatot a pályázati anyagban foglalt személyes adatoknak a pályázati eljárással összefüggő kezeléséhez való hozzájárulásról, illetve arról, hogy a pályázat elbírálásában résztvevők megismerhetik a pályázó anyagát.

Bérezés: a közszolgálati tisztviselőkről szóló törvény, valamint Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata vonatkozó rendelete alapján.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A munkaviszony 3 hónap próbaidővel létesíthető.

A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánítási jogát fenntartja.

Eredményes pályázati eljárás esetén az állás 2020. február 1. napjával tölthető be.

szombat, 2020, február 1 - 09:05