2022.06.25, szombat
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Nyáregyháza Fesztivál szeptember 6-7-8-án

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Esemény dátuma: 
2013. szeptember 06 - 15:00 - 2013. szeptember 08 - 17:00
Nyáregyháza Fesztivál szeptember 6-7-8-án

Színvonalas programok, kiállítások, sztárfellépők, rengeteg látogató és hajnalig tartó szórakozás várható a Nyáregyháza Fesztiválon, melyet idén 3. alkalommal rendez a települési önkormányzat. A 2013. szeptember 6-tól 8-ig tartó ünnepségen számos szórakozási és kulturális kikapcsolódási lehetőséget találnak majd az érdeklődők, köztük olyan újdonságokat is, melyekkel az elmúlt években nem találkozhattak. A programok a nagyközség központjában a megszokott helyen, több ezer négyzetméteres területen zajlanak. A rendezvényre a belépés ingyenes, a helyszínt övező főutak péntek délutántól szombat éjfélig lezárásra kerülnek. Minden adott tehát ahhoz, hogy a Fesztiválra látogatók idén is egy feledhetetlen hétvégét töltsenek együtt Nyáregyházán. További információk és részletes program: facebook.com/nyaregyhazafesztival