2020.04.07, kedd
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Meghívó lakossági fórumra

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Címer

 

Ezúton meghívjuk Nyáregyháza nagyközség lakosságát, ingatlantulajdonosait a Nyáregyháza Településképi Arculati Kézikönyv és Településképi Rendelet előzetes tájékoztatási szakaszában tartandó lakossági fórumra, melynek időpontja:

2017. augusztus 24. CSÜTÖRTÖK 17.00 óra

helyszíne: Nyáregyháza, Polgármesteri Hivatal Tanácskozóterem (2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál utca 35.)

A készülő településtervezési dokumentumokkal kapcsolatban várjuk előzetes észrevételeiket, javaslataikat a fórumon, vagy írásban 2017. augusztus 21.-ig a Polgármesternek címezve postai úton (2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál utca 35.), vagy e-mailen a polgarmester@nyaregyhaza.hu címre).

 

 

Nyáregyháza, 2017. július 27.

                                                      Mészáros Sándor 

                                                           polgármester

 

CsatolmányMéret
PDF icon tak_tajekoztato_lakossagi_forum.pdf648.9 KB
Cimlapról lekerülés dátuma: 
péntek, 2017, augusztus 25 - 09:19