2020.07.09, csütörtök
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Közterület-foglalás a Nyáregyháza Fesztiválon

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
8. Nyáregyháza Fesztivál

Tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy oldalunkról letölthető az önkormányzat tulajdonában lévő közterület(ek) használatához benyújtandó kérelem, melyet a 2018. szeptember 7-8. napján megrendezésre kerülő 8. Nyáregyháza Fesztiválon történő árusítási kérelem benyújtásához használni kell.
Felhívjuk szíves figyelmüket a kérelem hiánytalan és pontos kitöltésének fontosságára, különös tekintettel a forgalmazni kívánt termékkörök megnevezésére, az igényelt területnagyság hosszának, ill. szélességének feltüntetésére, valamint a tevékenységhez használt berendezésről készült installációs fotó csatolására.
Az árusítás helyéül a "fesztivál rendezvényterület"-et kell megadni, a pontos helyszínt a szervezők határozzák meg.
A közterület-használat díja 1.500 Ft / m2 / nap
A kérelmek beadásának határideje, módja: 2018. július 20., 
 a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal részére postán, a 2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál út 35. szám alatti címre, vagy a hivatal@nyaregyhaza.hu e-mailre kitöltve, a szükséges mellékletekkel felszerelve kérjük elküldeni. 

CsatolmányMéret
PDF icon Közterület használati kérelem67.56 KB