2020.05.28, csütörtök
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Közterület foglalás a Nyáregyháza Fesztiválon

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 

Tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy honlapunkról letölthető az önkormányzat tulajdonában lévő közterület(ek) használatához benyújtandó kérelem. A 2016. szeptember 9-10. napján megrendezésre kerülő 6. Nyáregyháza Fesztiválon történő árusítási kérelem benyújtásához is ezt kell használni. Élelmiszer forgalmazásához kapcsolódó közterület-foglalási engedély iránti kérelmet (vendéglátóipari kitelepülés) 2016. június 30-ig lehet benyújtani, mely határidő elmulasztása jogvesztő.
A vonatkozó rendelet teljes szövege a http://nyaregyhaza.hu/sites/all/files/dokumentumok/9-2000-kozteruletek-h... oldalon olvasható.

CsatolmányMéret
PDF icon Közterület-használati kérelem225.46 KB