2020.03.29, vasárnap
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Kezdődik a szentimretelepi út felújítása

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Útfelújítás

A Képviselő-testület döntése alapján hamarosan megkezdődnek az útfelújítási munkálatok Szentimretelepen. A szeptember 21-ével kezdődő héten a szikkasztó árkok kialakítása, ezt követően pedig az út felületének kiegyenlítő felmarása, majd pedig megerősítése történik meg. A kivitelezővel történt megegyezésünk alapján a munkálatok reggel 8 óra körül kezdődnek, hogy ezen időpont előtt a munkagépek ne akadályozzák a gépjármű forgalmat. A munkálatok végzése közben – a helyszín fizikai adottságai miatt – a munkagépek mellett gép-járművel elhaladni nem tudnak majd, ezért kérjük, hogy – adott esetben – szíveskedjenek a hátsó (Alsónyáregyháza ill. Károlyitelep felé vezető) útvonalakat használni, és a megnövekedett utazási időt is figyelembe venni. A tervezett felújítási munka várhatóan 2015. október közepéig tart. Köszönjük türelmüket és megértésüket!