Önkormányzat

Pályázati kiírás civil szervezetek támogatására

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete elismeri azt a tevékenységet, amelyet a településen működő civil szervezetek az önkormányzati feladatok megvalósításában vállalnak, ezért e szervezetek működéséhez támogatást nyújt. Az önkormányzati támogatás célja a civil társadalom erősítése, a civil szervezetek pártpolitikától mentes társadalmi szerepvállalásának segítése, az önkormányzat és a civil társadalom közötti partneri viszony és munkamegosztás előmozdítása. A kitűzött célok elérése érdekében Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete a helyi civil szervezetek működésének támogatására a 2/2015 (II. 18.) számú rendelete alapján a 2022. évre, az alábbi pályázati kiírást teszi közzé:

Meghívó március 15-i ünnepségre

Esemény dátuma:
kedd, 2022, március 15 - 10:00
Meghívó március 15-i ünnepségre

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata tisztelettel meghívja lakosait az 1848/49-es forradalom és szabadságharc emlékére 2022. március 15-én 10 órakor a Kovács István Művelődési Házban tartandó ünnepségre.

Ünnepi beszédet mond: Mészáros Sándor polgármester.

Közreműködik a Nyáry Pál Általános Iskola Irodalmi Színpada – Bernula Istvánné rendezésében –, Tilingerné Gerlei Ilona (Nyáry Pál Nyugdíjas Klub), a Nyáry Pál Általános Iskola Néptánccsoportja Mezei-Tubák Anna vezetésével, valamint Mezei Balázs, a Duna Néptáncegyüttes szólistája.

Az ünnepség koszorúzással zárul Nyáry Pál és Schodelné Klein Rozália mellszobránál az általános iskola előtt.

Testületi ülést tartunk

2022. február 22. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme (Nyáry Pál út 37.)

Javasolt napirendje:

Testületi ülést tartunk!

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete soron következő, nyilvános ülését 2022. január 25. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme (Nyáry Pál út 37.)

Testületi ülést tartunk

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete soron következő,  nyilvános ülését 2021. december 14. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme (Nyáry Pál út 37.)

Humán bizottsági ülést tartunk

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Humán Bizottsága soron következő, nyilvános ülését 2021. december 14. napján, kedden 16.00 órától tartjuk.  A bizottsági ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme.

Kisbusz járat a tüdőszűrésre!

Értesítjük Tisztelt Lakosainkat, hogy a tüdőszűrésre ingyenes buszjárat indul 2021. december 9-én ( csütörtökön) 10-én (pénteken) valamint 13-án (hétfőn) 10.00 és 16.00 órakor. Az önkormányzati kisbusz a károlyitelepi buszfordulótól indul, a szentimretelepi buszfordulót érintve az ÖNO-ig (Ady Endre út 1.) közlekedik, majd a tüdőszűrés után indul vissza Felsőnyáregyházára. A buszjárat igény esetén többször is fordulhat! A buszon az orrot és szájat elfedő maszk használata kötelező!

Testületi ülést tartunk

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete soron következő, nyilvános ülését 2021. november 30. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme (Nyáry Pál út 37.)

Tüdőszűrést tartunk!

Felhívjuk a lakosság figyelmét, hogy Nyáregyháza nagyközségben 2021. december 9-től december 13-ig tüdőszűrést tartunk. A tüdőszűrés helye: Idősek Napköziotthona, Ady Endre út 1/A.

RÉSZ-FALUGYŰLÉS

Esemény dátuma:
szerda, 2021, november 10 - 18:00

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának

Képviselő-testülete

2021. november 9-én (kedden)

18.00 órától

R É S Z – F A L U G Y Ű L É S T

tart, Felsőnyáregyházán,

a Jókai úti tagóvodában.

A RÉSZ-FALUGYŰLÉS TÉMÁI:

• BESZÁMOLÓ AZ ELMÚLT ÉVBEN VÉGZETT MUNKÁRÓL
  • TÁJÉKOZTATÓ A KÖVETKEZŐ IDŐSZAK FEJLESZTÉSI ELKÉPZELÉSEIRŐL
  • LAKOSSÁGI KÉRDÉSEK, ÉSZREVÉTELEK

A RÉSZ-FALUGYŰLÉSRE MINDEN ÉRDEKLŐDŐT TISZTELETTEL MEGHÍVUNK!

Mészáros Sándor

polgármester