2024.04.25, csütörtök

7. Nyáregyháza Fesztivál plakát

Meghívó lakossági fórumra

Címer

Ezúton meghívjuk Nyáregyháza nagyközség lakosságát, ingatlantulajdonosait a Nyáregyháza Településképi Arculati Kézikönyv és Településképi Rendelet előzetes tájékoztatási szakaszában tartandó lakossági fórumra, melynek időpontja: 2017. augusztus 24. CSÜTÖRTÖK 17.00 óra, helyszíne: Nyáregyháza, Polgármesteri Hivatal Tanácskozóterem (2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál utca 35.)

címer

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete soron következő, nyilvános ülését 2017. július 25. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme

Humán bizottsági ülést tartunk

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Humán Bizottsága soron következő ülését 2017. július 25. napján, kedden 16.00 órától tartjuk.
A bizottsági ülés helye: Nyáregyháza Polgármesteri Hivatalának tanácskozó terme.

Pénzügyi bizottsági ülést tartunk

címer
Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzat Pénzügyi, Településfejlesztési és Ügyrendi Bizottsága soron következő ülését 2017. július 24. napján (hétfőn) 18.30 órától tartjuk. A bizottsági ülés helye: Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme.

Lakossági felhívás

Szemetelés

Ahogy Önök is tapasztalták az utóbbi időben a Nyáregyháza, Nyáry Pál út 61. szám alatti területen a szemét és a veszélyes hulladékok tárolása rendkívüli módon elszaporodott. A területet nyolc évvel ezelőtt az önkormányzat rendbe tetette, ami nekünk 800.000 Ft-ba került. Sajnos az ott lakók ezt nem becsülték meg és újra elszemetesedett a terület. Az idei évben is megpróbáltunk ott rendet tenni, konténert vitettünk ki nekik, melyet többszöri kérésünk után voltak hajlandók megpakolni. Ez nekünk ismételten 70.000 Ft-unkba került. Kár volt ezt megtenni, mert azóta a hulladék kétszer annyi lett.

címer
Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete soron következő, nyilvános ülését 2017. július 4. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme

Nyári diákmunka önkormányzatunknál

Nyári munka

A Nemzetgazdasági Minisztérium (NGM) idén is meghirdeti a Nyári diákmunka programot 2,3 milliárd forintos támogatási összeggel, amelyben a 16-25 év közötti diákok a területi, települési önkormányzatoknál vagy önkormányzati fenntartású intézményeknél kaphatnak munkalehetőséget - közölte az NGM. Tájékoztatásuk szerint a programban azok a nappali tagozatos diákok vehetnek részt, akik a program indulásakor (július 1-jén) már betöltötték a 16. életévüket, befejezésekor (augusztus 31-én) pedig még nem múltak el 25 évesek.

Trianoni megemlékezés

Trianon

Szeretettel várjuk lakosainkat 2017. június 4-én 16 órától a Trianoni Emlékműnél tartandó megemlékezésünkre. Az ünnepségen fellépnek a Nyáry Pál Általános Iskola irodalmi színpadának diákjai. Az eseményekről történeti áttekintést ad Misuth Zoltán, iskolánk történelemtanára.

címer

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete soron következő, nyilvános ülését 2017. május 30. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme.

Subscribe to RSS - Önkormányzat