Altalános iskolás gyermekek nyári felügyelete

Nyári gyermekfelügyelet

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata 2020. június 29-től 2020. augusztus 31-ig gyermekfelügyeletet biztosít azon nyáregyházi lakóhelyű általános iskolás gyermekek számára, akiknek szülei munkavégzésük, betegségük vagy egyéb ok miatt napközbeni ellátásukról nem tudnak gondoskodni. A nyári felügyelet, valamint a gyermekek részére biztosított déli meleg főétkezés térítésmentes.
A nyári napközbeni gyermekfelügyeletet a honlapról letölthető, vagy a Nyáregyházi Polgármesteri Hivataltól a 06 (29) 690-180 telefonszámon kérhető nyomtatványon lehet igényelni.

A kérelemhez az alábbi mellékleteket kell csatolni:
- munkáltatói igazolás, amennyiben a szülő rendelkezik munkahellyel;
- az egyéb ok fennállásának igazolását;

Az aláírt kérelmet a mellékletekkel együtt az igazgatas@nyaregyhaza.hu címre kell megküldeni, vagy a Hivatal bejáratánál elhelyezett levélszekrényben kell elhelyezni.
A kérelmeket Nyáregyháza Nagyközség polgármestere bírálja el, és a döntésről értesítést küld a kérelemben megadott e-mail címre.