2024.03.28, csütörtök

Szavazás a falunap fellépőjére

Nyáregyházi Falunapok 2013

Idén szeptemberben ismét megrendezzük a Nyáregyházi Falunapokat. Várjuk véleményüket, ötleteiket, hozzászólásaikat ezen a honlapon és a község facebook oldalán is.

Elindítottunk egy szavazást, hogy megtudjuk: kit szeretnének a legtöbben fellépőként meghívni településünkre. Válassza ki kedvencét, szavazzon Ön is február 10-ig. Értékelhető szavazatmennyiség esetén a szervezők felveszik a kapcsolatot az előadóval.

Hozzászólások

Kérem, hogy vizsgálják meg a szavazatokat, mert az Antal Timi és Vastag Csaba esetében elég gyanusan sok szavazat érkezett hirtelen egyik napról a másikra, mig előző napokban semmi.
köszönöm

Nekem is feltűnt az Antal Timire, és a Vastag Csabára hirtelen,  egyik napról a másikra megnövekedett szavazatok száma.

Gyerekek! Ha beraknak egy rajongói oldalra egy szavazós linket - akkor egy jól működő oldalon pillanatokon belül összejöhet pár száz szavazat. Nem kell rögtön farkast kiálltani. :D

Kiáltani 1 l-el irandó, bocsi. Láttam már karón varjút, nem légből beszélek.

Igaz - káltani tényleg 1L-LEL írandó. Bocsi! :)))) (tudod -val, vel -meg hasonulás, meg ilyenek.... :)))) Hogy is mondják ?? - Bagoly mondja verébnek, hogy nagyfejű??? :)))))

Milyen -val -vel? Hol látsz olyat?