2024.04.19, péntek

Pénzügyi vezető munkatársat keresünk

pénzügyi vezető

A Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal munkatársat keres pénzügyi vezetői munkakör betöltésére.

Ellátandó főbb feladatok

·         Nyáregyháza Önkormányzatának költségvetési előirányzat tervezési és gazdálkodási, pénzügyi beszámolási és könyvvezetési jogszabályban rögzített feladatai.

A közszolgálati jogviszony időtartama:

·         határozatlan idejű közszolgálati jogviszony

Foglalkoztatás jellege:

·         napi 8 óra, teljes munkaidő

Feltételek:

·         magyar állampolgárság,

·         büntetlen előélet,

·         a 368/2011. Korm. rendelet 12. §-ban meghatározott feltételeknek való megfelelés,

·         önkormányzati pénzügyi, gazdálkodási igazgatásban szerzett legalább 1-3 év gyakorlat.

A pályázat elbírálásakor előnyt jelent:

·         CGR ügyviteli program, és a MÁK programok felhasználói ismerete és gyakorlata.

Jelentkezni Nyáregyháza jegyzőjénél (Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal 2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál út 35.) 2017. január 25. napján 16.00 óráig lehet. A munkakörrel kapcsolatos részletes felvilágosítás a 29-690-187 telefonszámon kérhető.

A pályázatok benyújtásának módja:

·                     Személyesen, vagy postai úton, a pályázatnak a Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata címére történő megküldésével (2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál út 35. ). A postán megküldött pályázatnak a pályázati határidőig meg kell érkeznie. Kérjük a borítékon feltüntetni a pénzügyi vezetői pályázat megnevezést.

A jelentkezéshez csatolni kell:

önéletrajzot a 45/2012.(III.20.) Korm. rendelet 1. sz. melléklete szerint

motivációs levelet

iskolai végzettséget tanúsító okiratok másolatát

három hónapnál nem régebbi erkölcsi bizonyítványt, vagy megkérésének igazolását.

Bérezés: a közszolgálati tisztviselőkről szóló törvény alapján.

A jelentkezések elbírálása a benyújtási határidőt követően nyolc napon belül megtörténik, mely után az állás azonnal betölthető.

A munkáltatóval kapcsolatos egyéb lényeges információ:

A munkaviszony 3 hónap próbaidővel létesíthető. A pályázat kiírója a pályázat eredménytelenné nyilvánítási jogát fenntartja.

Zinger Miklós

jegyző