2017.06.22, csütörtök

Közterület-foglalás a 7. Nyáregyháza Fesztiválon

7. Nyáregyháza Fesztivál - hamarosan...

Tájékoztatjuk az érdeklődőket, hogy honlapunkról letölthető az önkormányzat tulajdonában lévő közterület(ek) használatához benyújtandó kérelem, melyet a 2017. szeptember 8-9. napján megrendezésre kerülő 7. Nyáregyháza Fesztiválon történő árusítási kérelem benyújtásához használni kell.

Felhívjuk szíves figyelmüket a kérelem hiánytalan és pontos kitöltésének fontosságára, különös tekintettel a forgalmazni kívánt termékkörök megnevezésére, az igényelt területnagyság hosszának, ill. szélességének feltüntetésére, valamint a tevékenységhez használt berendezésről készült installációs fotó csatolására.

Az árusítás helyéül a "fesztivál rendezvényterület"-et kell megadni, a pontos helyszínt a szervezők határozzák meg.

A közterület-használat díja 1.500 Ft / m2 / nap

CsatolmányMéret