2017.04.26, szerda

Önkormányzat

6. Nyáregyháza Fesztivál - Itt a helyed!

Esemény dátuma:
péntek, 2016, szeptember 9 - 17:00 - vasárnap, 2016, szeptember 11 - 03:00

Mindenkit szeretettel várunk!

Testületi ülést tartunk

Címer

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete soron következő, nyilvános ülését 2017. április 25. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme

Humán bizottsági ülést tartunk

címer

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Humán Bizottsága soron következő ülését 2017. április 25-én kedden 16.00 órától tartjuk. A bizottsági ülés helye: Nyáregyháza Polgármesteri Hivatalának tanácskozó terme.

Képviselői fogadóóra

Pogácsás Tibor

Tájékoztatjuk kedves lakosainkat, hogy Pogácsás Tibor, településünk országgyűlési képviselője, a Belügyminisztérium önkormányzati államtitkára 2017. április 11-én (kedden) 17.30 órától fogadóórát tart a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatalban. Tisztelettel várjuk az érdeklődőket!

Kerékpáros közlekedésfejlesztés Nyáregyházán

Kerékpáros közlekedésfejlesztés

Tisztelt Lakosaink!
Örömmel tájékoztatjuk Önöket, hogy Pest Megye Közgyűlése és a Nemzetgazdasági Minisztérium döntése alapján a nyáregyházi kerékpáros közlekedés fejlesztésére irányuló pályázatunk 263.466.000 Ft támogatást nyert.
A jelzett belterületi szakaszokon nyitott kerékpársáv, külterületen pedig burkolt útpadka segíti majd a biztonságosabb kerékpáros közlekedést.

Testületi ülést tartunk

címer

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete soron következő, nyilvános ülését 2017. március 28. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme

Humán bizottsági ülést tartunk

címer

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Humán Bizottsága soron következő ülését 2017. március 28-án kedden 16.00 órától tartjuk. A bizottsági ülés helye: Nyáregyháza Polgármesteri Hivatalának tanácskozó terme.

Pénzügyi bizottsági ülést tartunk

címer

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzat Pénzügyi, Településfejlesztési és Ügyrendi Bizottsága soron következő ülését 2017. március 27. napján (hétfőn) 18.30 órától tartjuk. A bizottsági ülés helye: Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme.

Töltsük együtt az ünnepet!

Esemény dátuma:
szerda, 2017, március 15 - 15:00
Töltsük együtt az ünnepet!

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzata tisztelettel meghívja Önt és kedves családját az 1848/49. évi forradalom és szabadságharc alkalmából 2017. március 15-én, szerdán 15 órakor a Kovács István Művelődési Házban rendezett ünnepi megemlékezésre.
Közreműködnek a Nyáry Pál Általános Iskola tanulói, a Nyáregyházi Hagyományőrző Szeretetcsoport valamint a Nyáry Pál Nyugdíjas Klub tagjai. A rendezvényen beszédet mond Mészáros Sándor polgármester.
Megemlékezésünket Nyáry Pál szobrának koszorúzásával zárjuk.
Mindenkit szeretettel várunk!

Subscribe to RSS - Önkormányzat