2017.10.19, csütörtök

Felhívás informatikai és nyelvi képzésekre

Angol-német nyelvoktatás

Európai uniós támogatással megvalósított idegen nyelvi és informatikai képzésen vehet részt Nyáregyházán, a Nyáry Pál Általános Iskola és Alapfokú Művészetoktatási Intézményben!

KÉPZÉSEK IDŐTARTAMA: 120 óra

KEZDÉS IDŐPONTJA: 2012. december hónap (megfelelő jelentkezési létszám esetén – 8-10 fő/képzés)

RÉSZVÉTELI DÍJ: 94.500,- Ft/fő (ebből uniós támogatás 90.000,- Ft/fő, tehát

a képzésre jelentkező által fizetendő összeg: 4.500,- Ft/fő!!!)

VÁLASZTHATÓ NYELVEK: német/angol

VÁLASZTHATÓ KÉPZÉSI SZINTEK: kezdő, alapszint, alapfokú, valamint középfokú nyelvvizsga-előkészítő szint.

TÁMOGATOTT KÉPZÉSRE JOGOSULTAK: minden 18. életévét betöltött felnőtt, aki nem áll középiskolával, felsőoktatási intézménnyel hallgató jogviszonyban, vagy a jelen képzési program megvalósításával egyidejűleg nem vesz részt más hazai és/vagy európai uniós forrásból támogatott idegen nyelvi és/vagy informatikai képzésben.

JELENTKEZÉS IDŐPONTJA: 2012. december hó 3.

JELENTKEZÉS HELYSZÍNE: Nyáry Pál Általános Iskola és A.M.I – Nyáregyháza, Nyáry Pál út 20.

TOVÁBBI INFORMÁCIÓ: 06 29 490-235

csütörtök, 2013, január 24 - 12:41