2017.11.22, szerda

Köztisztaság

Vertikál Zrt.

Társaságunk az elmúlt évekhez hasonlóan 2017-ben is térítésmentesen végzi a háztartásonkénti szelektív hulladékgyűjtést. Az ingatlan tulajdonosnak lehetősége van az újrahasznosítható, illetve a komposztálható hulladék elszállítatására az előre meghirdetett szállítási napokon.

VERTIKÁL Zrt. tájékoztatása számlázásról

Vertikál Zrt.

Tájékoztatjuk Önöket, hogy a hulladék-gazdálkodási közszolgáltatás végzése holding rendszerű működésre került átszervezésre. A közszolgáltatási folyamatba, az állami feladatkör ellátására a törvénymódosítás beemelte az NHKV Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zrt.-t, azonban társaságunk változatlanul teljesíti a közszolgáltatási feladatot az ingatlanhasználók részére, mivel a szolgáltatás nyújtása és az ügyfélszolgálati feladatok ellátása a jövőben is megilleti. A feladatmegosztás következtében a NHKV Nemzeti Hulladékgazdálkodási Koordináló és Vagyonkezelő Zrt. jogosult a közszolgáltatási díjszámlázási, díjbeszedési, valamint a díjhátralék-kezelési feladat ellátására, ezért 2016.04.01-ét követően teljesített közszolgáltatási számlát az NHKV Zrt. állítja ki az Önök részére. Társaságunk bérszámlázásra jelentkezett az NHKV Zrt.-nél, így várhatóan július hónapban megindulhat a számlázás, addig a türelmüket kérjük.

Hulladékszállítási tájékoztatás

Vertikál Zrt.

Ezúton tájékoztatjuk Önöket, hogy Nyáregyháza településen a hulladékgazdálkodási közszolgáltatást 2016. április 1-től a VERTIKÁL NONPROFIT ZRT. látja el. A hulladékok begyűjtését és szállítását alvállalkozóként a Kunépszolg Kft. (2340 Kiskunlacháza, Völgyi dűlő 165.) végzi. Szállítással kapcsolatos bejelentés, információkérés: 24/535-535. Társaságunk a lakosok kényelme érdekében a szállítási renden nem változtat, a heti rendszeres hulladékszállítás az eddig is megszokott szerdai napon történik. Kérjük Önöket, hogy a megszokott rend szerint helyezzék ki hulladékaikat, legkésőbb reggel 07:00 óráig.

Környezettudatos életmódra nevelés

Ökuka SLIM

Az Országos Környezetvédelmi és Természetvédelmi Főfelügyelőség Nemzeti Hulladékgazdálkodási Igazgatósága (OKTF NHI) bruttó 2.494.534,- Ft összegű támogatásban részesítette szelektív hulladékgyűjtéssel és újrahasznosítással kapcsolatos pályázatunkat, melynek célja a környezeti nevelés és a környezettudatosság erősítése, a felelős magatartás és az ahhoz szükséges információk megismerése és elsajátítása. Településünk olyan projektrendezvényt tervez megvalósítani, amely a lakosság szelektív hulladékgyűjtéssel és újrahasznosítással kapcsolatos szemlélet- és gondolkodásmódját pozitív irányban kívánja megváltoztatni.
A projekt elsődleges célcsoportja Nyáregyháza lakosságának 6-14 éves korosztálya, a helyi általános iskola tanulói. Hiszünk abban, hogy a gyermekek azok, akik aktív kezdeményező szerepet tudnak játszani a kialakult környezettudatos szemlélet elterjesztésében. Bízunk abban, hogy a kialakult felnőtt szemlélet is változtatható, formálható, alakítható a gyermek által. A projektrendezvény részletes programját 2016. március elején tesszük közzé.

Hulladékszállítás pénteken!

Gerje Forrás Kft.

A Gerje Forrás Nonprofit Kft. tájékoztatása alapján értesítjük Tisztelt Lakosainkat, hogy a 2015. augusztus 26. napjára (szerdára) tervezett hulladékszállítás településünk teljes területén technikai okok miatt elmarad. A szállítás eheti időpontja: 2015. augusztus 28. péntek!

Hulladékszállításról értesítés

Hulladékszállítás

A Gerje-Forrás Nonprofit Kft. értesítése alapján tájékoztatjuk Tisztelt Lakosainkat, hogy Szentimretelepen és Kossuthtelepen a mai napon a hulladékszállítás technikai okok miatt elmarad. A hulladékok a jövő szerdai szállítási napon kerülnek elszállításra. Ezen a napon a szolgáltató a gyűjtőedény mellé zsákban kihelyezett hulladékokat is elszállítja. Megértésüket köszönjük!

Lomtalanítás!

lomtalanítás
Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a Gerje-Forrás Nonprofit Kft., mint a Nyáregyháza Község hulladékgazdálkodási közszolgáltatója, 2015. május 09-én (szombaton) lomtalanítási akciót szervez.

Szelektív hulladékszállítás

Tájékoztatjuk Nyáregyháza Lakosságát, hogy a községben a szelektív hulladékszállítás 2015. májustól az alábbiak szerint történik.

A továbbiakban a szállítás időpontja minden hónap második keddi napja lesz.

2015. május 12., június 9.,  július 14., augusztus 11., szeptember 8., október 13., november 10., december 8.

Tisztelettel:

Gerje Forrás Kft.

Szelektív hulladékgyűjtés időpontja

Tájékoztatjuk a lakosságot, hogy településünkön a lakossági szelektív hulladék összegyűjtésének következő időpontja: június 26-a (csütörtök).

Lomtalanítás és szelektív gyűjtés májusban

Esemény dátuma:
szerda, 2014, május 28 - 07:00
Lomtalanítás és szelektív gyűjtés májusban

Tájékoztatjuk a Tisztelt Lakosságot, hogy a lomtalanítás május 28-án (szerdán), a  házhoz menő szelektív hulladék gyűjtése pedig a rá következő napon, 29-én lesz településünkön.
A szelektív gyűjtés későbbi időpontjai még egyeztetés alatt állnak.

Subscribe to RSS - Köztisztaság