2020.11.23, hétfő
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

A lejárt LTP szerződések összegeinek kiutalásáról

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
A 212.000,- forint feletti összeg visszajár!

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy az OTP Bank megkezdte a 2012. április 30-ig lejárt lakástakarék-pénztári szerződések megtakarított összegeinek kiutalását a Dánszentmiklós-Nyáregyháza Víziközmű Társulat részére. A fenti dátumot követően, illetve a jövőben lejáró szerződések megtakarított összegei a lejáratot követően kerülnek kiutalásra.

A már lejárt LTP szerződések kiutalható összege sok esetben néhány ezer Ft-tal meghaladja a ténylegesen kiutalásra kért ingatlanonkénti 212.000,- Ft-ot. Amennyiben van 212.000,- Ft feletti összeg a szerződő számláján, valamint a szerződő fél rendelkezik az OTP Banknál vezetett lakossági folyószámlával, a bank automatikusan kiutalja a különbözetet a lakos folyószámlájára.

Az OTP Banknál lakossági folyószámlával nem rendelkező ügyfelek lejárt lakástakarék-pénztári szerződés esetén – amennyiben LTP számlájukon 212.000,- Ft feletti összeg gyűlt össze – a különbözetet az OTP Albertirsai Fiókjában tudják felvenni.

Az OTP a megtakarított összeg kiutalását követően az ügyfél részére lakástakarék számlakivonatot küld, melynek záró egyenlege nulla forint. Amennyiben a számlakivonatban a „Számlamegszüntetés (Áll. Tám.)” és „Számlamegszüntetés (Betét)” sorok összege meghaladja a 212.000,-Ft/ingatlan összeget, akkor az ügyfél számláján a kiutaláskor különbözet állt rendelkezésre, melynek pontos összegéről az Albertirsai Fiók alábbi elérhetőségein lehet érdeklődni:

OTP Bank Albertirsai Fiók
2730 Albertirsa, Vasút utca 4/a.
Tel.: 06 (53) 570-100
Nyitva tartás:
Hétfő: 07.45-17.00
Kedd: 07.45-15.00
Szerda: 07.45-16.00
Csütörtök: 07.45-15.00
Péntek: 07.45-14.00

A különbözetet az LTP szerződést kötő ügyfél kizárólag személyesen, érvényes személyi igazolvány és lakcímkártya bemutatásával veheti fel. Kérjük a lakosokat, hogy a lakástakarék-pénztári szerződést mindenképpen legyenek szívesek magukkal vinni.

Azoknak a szerződőknek, akik nem Prémium 0.5-ös LTP szerződést kötöttek, hanem Médium, Lendület+ vagy Perfekt szerződést kötöttek, tulajdoni lap másolatot is magukkal kell vinniük.

Amennyiben a szerződő fél nem tudja felmutatni az eredeti LTP szerződést, nyilatkoznia kell az Albertirsai Fiókban arról, hogy nem áll rendelkezésére a szerződés (elvesztette, nem találja, stb.)

Dánszentmiklós-Nyáregyháza Víziközmű Társulat