2018.12.18, kedd

Polgármesteri Hivatal

Tájékoztatás

Értesítjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Polgármesteri Hivatal munkarendje az alábbiak szerint változik: 2018. október 13-án, szombaton a hivatal zárva tart! Nyitás: 2018. október 15. hétfő, ügyfélfogadás:14.00-18.00 óráig

Felhívás a téli rezsicsökkentés korábbi intézkedéseiben nem részesült háztartások részére

címer

Magyarország Kormánya a téli rezsicsökkentés végrehajtását követően szükségessé váló további intézkedésekről szóló 1364/2018. (VII. 27.) Korm. határozatával intézkedést tett arra, hogy a téli rezsicsökkentésben korábban nem részesült, a vezetékes gáz- vagy távfűtéstől eltérő fűtőanyagot felhasználó háztartások is egyszeri természetbeni támogatásban részesüljenek. A természetbeni támogatás a fűtőanyagra vonatkozik, a támogatás összege nem fedezi az egyéb, például a szállítási és darabolási költségeket. A támogatás igénylése érdekében háztartásonként egy darab igénybejelentő nyilatkozatot kell kitölteni, amelyet legkésőbb 2018. október 15. napjáig lehet benyújtani a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatalhoz (2723 Nyáregyháza, Nyáry Pál út 35.).

Zárva vagyunk

Értesítjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal2018. évi munkarendjében 2018. augusztus 17-24. napokra igazgatási szünetet rendelt el. Ezen időszakban a halaszthatatlan intézkedést igénylő ügyekben (halálozás, balesetveszély), a 29/690-182 telefonszámon lehet üzenetet hagyni, ezt naponta ellenőrizzük és ennek alapján a szükséges intézkedéseket megtesszük.

Az igazgatási szünet utáni első munkanap, a szokásos munkarendben: 2018. augusztus 27. hétfő 9.00 órától.

Tájékoztatás a hulladékszállításról

DTkH Kft.

A DTkH Kft. tájékoztatása alapján értesítjük Tisztelt Lakosainkat, hogy azon ingatlanok előtt, ahol az elmúlt héten elmaradt a hulladékszállítás, a szolgáltató ehéten pénteken elszállítja a többlethulladékot. A többlet elszállítása kizárólag az érintett ingatlanok elől történik.

Értesítés a hivatali munkarend változásáról

Zárva vagyunk

2018. április 21-én, szombaton a hivatal zárva tart!

Értesítés a hivatali munkarend változásáról

Zárva vagyunk

Értesítjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy a Polgármesteri Hivatal munkarendje az alábbiak szerint változik: 2018. március 9. pénteken: 7.30-16.00 óráig, 2018. március 10. szombaton a Polgármesteri Hivatal zárva tart!

Testületi ülést tartunk

címer

Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete soron következő, nyilvános ülését 2017. december 19. napján (kedden) 17.00 órától tartjuk. A testületi ülés helye: Polgármesteri Hivatal tanácskozó terme

Zárva vagyunk

Értesítjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal 2017. évi munkarendjében a 2017. december 22-29. napokra igazgatási szünetet rendelt el az ünnepek miatt.

Tájékoztatás

Zárva tartás

2017. szeptember 11-én hétfőn a hivatal zárva tart!

Zárvatartás

Értesítjük Tisztelt Ügyfeleinket, hogy Nyáregyháza Nagyközség Önkormányzatának Képviselő-testülete a Nyáregyházi Polgármesteri Hivatal 2017. évi munkarendjében a 2017. augusztus 14-18. napokra igazgatási szünetet rendelt el.

Subscribe to RSS - Polgármesteri Hivatal