2019.08.22, csütörtök
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Közmeghallgatást és rész-falugyűléseket tartunk!

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
címer

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Képviselő-testület 2017. november 6-án (hétfőn) 18.00 órától közmeghallgatást tart a Kovács István Művelődési Házban. November 7-én (kedden) a felsőnyáregyházi óvodában, 9-én (csütörtök) pedig a szentimretelepi "Fradi Sörözőben" lesz rész-falugyűlés szintén este 6 órától.

Az eseményeken beszámolunk az elmúlt évben végzett munkáról, eredményekről, valamint tájékoztatjuk Önöket a következő időszak fejlesztési elképzeléseiről. Ezt követően a lakossági kérdéseket, észrevételeket, javaslatokat tárgyaljuk meg.

Minden érdeklődőt tisztelettel várunk!

Cimlapról lekerülés dátuma: 
péntek, 2017, november 10 - 08:44