2019.10.15, kedd
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Közmeghallgatás és Rész-falugyűlés novemberben

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 

Értesítjük a Tisztelt Lakosságot, hogy a Képviselő-testület 2018. november 5-én (hétfőn) 18.00 órától közmeghallgatást tart a Kovács István Művelődési Házban. November 6-án (kedden) a felsőnyáregyházi óvodában 17.00 órától kihelyezett testületi ülést és azt követően rész-falugyűlést tartunk. November 7-én (szerdán) pedig a szentimretelepi "Fradi Sörözőben" lesz rész-falugyűlés este 6 órától.

Az eseményeken beszámolunk az elmúlt évben végzett munkáról, eredményekről, valamint tájékoztatjuk Önöket a következő időszak fejlesztési elképzeléseiről. Ezt követően a lakossági kérdéseket, észrevételeket, javaslatokat tárgyaljuk meg.

 

Minden érdeklődőt tisztelettel várunk!

 

Cimlapról lekerülés dátuma: 
csütörtök, 2018, november 8 - 09:26