2019.11.12, kedd
  • Nagyítás
  • Kicsinyítés
  • Általános
  • Akadálymentes változat

Ebzárlat és legeltetési tilalom elrendelése

Nyomtatóbarát változatKüldés email-benPDF változat
Kategória: 
Ebzárlat

A Pest Megyei Kormányhivatal Monori Járási Hivatal Élelmiszerlánc-biztonsági és Állategészségügyi Osztálya a rókák tavaszi veszettség elleni immunizálása céljából, Pest megye Dunától keletre eső területén belül, az alábbi települések teljes területére, a csalétek vakcina kiszórásának időpontjától számított 21 napig ebzárlatot és legeltetési tilalmat rendelt el. A csalétek vakcina kiszórásának pest megyei időpontja 2017. április 3. ás április 6. közötti időszak.

 

Az ebzárlat időtartama 2017. április 3-tól április 24-ig tart.

 

Az elrendelt járványügyi intézkedésben érintett települések: Bénye, Csévharaszt, Ecser, Farmos, Gomba, Gyömrő, Káva, Kóka, Maglód, Mende, Monor, Monorierdő, Nagykáta, Nyáregyháza, Pánd, Péteri, Pilis, Sülysáp, Szentlőrinckáta, Szentmártonkáta, Tápióbicske, Tápiógyörgye, Tápióság, Tápiószecső, Tápiószele, Tápiószentmárton, Tóalmás, Úri, Üllő, Vasad, Vecsés.

 

CsatolmányMéret
PDF icon ebzarlat_2017.pdf755.11 KB
Cimlapról lekerülés dátuma: 
kedd, 2017, április 25 - 09:40